Top

Santes Sanayi Tesisleri Taahhüt ve Ticaret Limited Şirketi

Tamamen Müşteri Odaklıyız

Firmamız 1992 yılında kurulmuş olup, önce anahtar teslimi fabrika teknolojik tesisat işleri alanında faaliyetine başlamıştır. Bu alanda; konusunda başarılı, büyük firmalar ile çalışmıştır.


Firmamız komple anahtar teslimi fabrika teknolojik tesisatları, kazan daireleri, buhar santralleri, ısıtma, havalandırma, klima ve tesisatı, basınçlı hava ve yangın tesisatları, projelendirme, imalat, montaj, taahhüt konularında hizmet vermektedir. Bu konularla ilgili en kaliteli malzeme, en iyi işçilik ve her türlü tesisat sorunlarınıza çözüm getirebilecek teknik ekibimizle sizlere hizmet vermek istiyoruz.

%100 Müşteri Memnuniyeti

Vereceğimiz hizmetin teknik bir hizmet olduğunun bilinci ile görevimizin bitmeyeceğini, yeni talepleriniz için yeniden aranacağımızın inancı ile çalışmaktayız. Yaptığımız işlere sektörler açısından baktığımızda; öncelikli olarak Gıda, Alüminyum, Boru, Hortum, Otomotiv, Kimya, Deri, Ayakkabı, Boya, Kağıt, Karton,Tekstil, Enerji sektörleri uzmanlık alanlarımızın başında gelmektedir. Taahüdünü aldığımız işleri proje ve uygulamasını yaparak, anahtar teslimi şeklinde veya bölümler halinde teslim etmekteyiz.

Başlıca Taahhütlerimiz

Isıtma, Klima, Soğutma, Havalandırma, Fuel-Oil'li, Doğalgazlı, Kömürlü, Isı ve Buhar Santralleri, Toz Toplama Sistemleri, Filtreleme Sistemleri, Basınç Hava ve Vakum Sistemleri, Su Tasviye ve Arıtma Tesisatları, Yangın Söndürme Tesisatları, Otomatik Kontrol ve Bina Otomasyon Sistemleri, Endüstriyel Montajlar ve Teknolojik Borulamalar, Tıbbi Gaz ve Steril Saha Sistemler

+1.000.000 m2 Proje Alanı

Türkiye'de elektro-mekanik sistemlerin taahhüdünde hızla gelişen ve büyüyen SANTES, kapalı alan toplamları 1.000.000m²'yi geçen çeşitli tipteki projeleri tamamlamıştır.

+500 Proje

Santes Sanayi Tesisleri Taahhüt ve Ticaret Limited Şirketi sayısı 500'ün üzerinde çeşitli bir çok projeyi tamamlamıştır.

+20 Yıllık Birikim ve Tecrübe

SANTES, deneyimli mühendis teknisyeni ve formen kadrosuyla,Türkiye'de konusunda uzman ve lider bir kuruluştur.Firma, 20 yılı aşkın bir süredir aşağıda belirtilen sahalarda kaliteli ve uluslararası standartlara uygun olarak faaliyet göstermektedir.